Президент підтримує створення кримськотатарської автономії, – Джемілєв

uatv
09.08.2019
Фото Укрінформ-UATV

Лідер кримських татар, нардеп Мустафа Джемілєв розповів, що на зустрічі з Володимиром Зеленським обговорювалося питання створення кримськотатарської національно-територіальної автономії.

Про це Джемілєв повідомив в коментарі телеканалу ATR.

За його словами, зараз в країні “сприятлива ситуація” для створення автономії.

“Ми повідомили (президента), що робоча група завершила роботу. Є велика фракція, і якщо буде воля президента, то прохідність цього законопроекту дуже перспективна. Ми побачили готовність самого президента, і якщо він зможе свою точку зору донести, то буде так, як скаже президент”, – заявив він.

Джемілєв вважає, що Зеленський готовий скликати конституційну комісію.

Вона повинна розглянути підготовлені поправки до десятої глави Конституції, і вже після цього винести законопроект до парламенту.

Як повідомляє Крим. Реалії, Джемілєв також запропонував главі держави кандидатуру на посаду уповноваженого президента у справах кримських татар.

“Я сказав, що існування посади уповноваженого президента у справах кримських татар доцільне. В якості уповноваженого я запропонував Рефата Чубарова. Побажання ми також передали в письмовій формі”, – сказав нардеп.

Нагадаємо, що сьогодні, 9 серпня, в Міжнародний день корінних народів світу, відбулася зустріч президента Володимира Зеленського з представниками кримськотатарського народу.

Раніше в окупованому Криму активісти підняли прапор України.

Джерело ATR
дата 09.08.2019
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV