Представники ЄС в Україні відзначають успішність проведення реформ (ВІДЕО)

uatv
26.07.2019
Скрін із відео

2019 виборчий рік є вирішальним щодо впровадження реформ в Україні. Так вважають не тільки українські експерти, а й міжнародні партнери. Адже за останні роки в державі зроблено більше, ніж за всю історію незалежності. І хоча про завершення реформ говорити зарано, головне – не втратити ті здобутки, які дозволили змінити країну на краще.

Макроекономічна стабільність, створення Вищого антикорупційного суду, безвізовий режим, реформа децентралізації – успішний приклад позитивних змін в державі.

“Потрібно, щоб величезні зміни, що відбулися у вашій країні за ці 5 років, не стали жертвою складної ситуації. Це наша спільна мета. Перша ідея – зберегти сталість реформ, друга – пояснити людям, що намагається зробити керівництво країни для її реформування”, – каже глава Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі.

Українська спільнота вважає антикорупційну реформу однією з головних в країні. ЄС також підтримує прагнення українців жити в країні без корупції та продовжувати реформувати судову й виборчу систему.

“Останні 4 роки я подорожую Україною, зустрічаю багатьох людей, які готові брати відповідальність, і у яких є хороші ідеї щодо поліпшення життя суспільства. Коли я їх запитую, чому вони не хочуть брати участь у виборчому процесі, вони кажуть, що відчувають себе безсилими , і що бар’єри, що виникають перед ними, дуже високі. Важливо, щоб кожен відчував, що він – частина суспільства”, – говорить радник з питань демократичного врядування стратегічної групи ПРООН Маркус Бранд.

Багато важливих реформ, які вже були впроваджені, полегшили життя громадян, але цей процес постійно триває. Неможливо досягти кінцевого етапу реформ, державне управління має постійно поліпшуватися і оновлюватися, і ЄС допомагає Україні в цьому.

Більше випусків програми “Українські реформи” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 26.07.2019
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV