Пожежа в Одесі: слідчі розглядають три версії трагедії

uatv
10.12.2019
Фото МВС

Начальник ГУ НП в Одеській області Олег Бех розповів, що слідчими розглядаються три версії трагічних подій в Одесі – це займання внаслідок несправності електропроводки та електроприладів, необережне поводження з вогнем, здійснення навмисного підпалу.

Про це інформує пресслужба МВС.

“Здійснено аналіз відеозаписів з камер зовнішнього спостереження на будівлях, розташованих неподалік від місця події. Встановлено, що осередок займання виник в районі третього поверху будівлі Одеського коледжу. Згідно аналізу камер відеоспостереження, перше задимлення будівлі виявлено о 10:07 4 грудня”, – розповів він.

Наразі правоохоронці призначили декілька необхідних експертиз, зокрема судово-медичні експертизи визначення ступеню тяжкості тілесних ушкоджень 19 потерпілих, а також за фактом смерті загиблих осіб.

За словами чиновника, після отримання результатів експертиз, можливо, будуть вручені підозри ще кільком людям.

У свою чергу, перший заступник глави МВС Сергій Яровий наголосив, що Нацполіція, ДСНС, Нацгвардія, керівництво міста займаються роботою на місці пожежі, яка не припиняється ні вдень, ні вночі.

“Розслідувати причини трагедії в Одесі на всіх рівнях, ініціювати зміни законів, які стосуються пожежної безпеки, та змінити ставлення посадових осіб до питань безпеки – це завдання, які стоять перед Урядовою комісією”, – сказав Яровий.

Нагадаємо, кількість жертв пожежі в Одесі зросла до 12 людей.

Джерело UATV
дата 10.12.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×