Політв’язням Абсеітову та Абільтарову не надають медичну допомогу, – Денісова

uatv
11.12.2019
Фото Укрінформ-UATV

Уповноважена з прав людини Людмила Денисова розповіла, що незаконно ув’язненим кримським татарам Зеврі Абсеітову та Рустему Абільтарову не надають медичну допомогу в колонії Ставропольського краю Росії.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

За словами омбудсмена, у Зеврі Абсеітов проблеми із зубами й нирками, а також гіпертонія 2-го ступеня, яка без постійного медичного контролю може спричинити інсульт. Рустем Абільтаров має хронічні захворювання: пієлонефрит і ревматоїдний артрит. Крім того, раніше він переніс мікроінфаркт міокарда.

“Попри наявні проблеми зі здоров’ям, порушуючи міжнародні стандарти утримання осіб, засуджених до позбавлення волі, медичні працівники не надають належну допомогу нашим співгромадянам”, – зазначила Денісова.

Український омбудсмен закликала уповноважену з прав людини в РФ Тетяну Москалькову сприяти проведенню обстеження, за результатами якого надати їм необхідну медичну допомогу.

Фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” (Бахчисарайська група) Зеврі Абсеітова та Рустема Абільтарова засудили на 9 років колонії суворого режиму. Жоден з бранців Кремля своєї провини не визнав.

Раніше Людмила Денісова розповіла, що у в’язницях РФ незаконно утримують близько двох тисяч українців.

Джерело UATV
дата 11.12.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×