Петро Порошенко проінспектував багатонаціональні навчання “Чисте небо – 2018” (ФОТО)

Президент переглянув прольоти і демонстрацію бойових можливостей літаків

uatv
11.10.2018

Фото president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Хмельницької області відвідав багатонаціональні навчання “Чисте небо – 2018”. Про це передає прес-служба АП.

Відзначається, що ці навчання покликані підвищити рівень взаємосумісності Повітряних сил ЗСУ з повітряними силами збройних сил США та НАТО.

Президент проінспектував хід проведення цих навчань та переглянув прольоти і демонстрацію бойових можливостей літаків, що беруть участь у навчаннях. Також він спостерігав за діями групи тактичних літаків у повітрі за допомогою засобів автоматичного відображення польотів.

Порошенко зустрівся з заступником Командувача силами Кібернетичного Командування Збройних Сил США генерал-лейтенантом Вінсентом Стюартом, а також поспілкувався з командирами бригад та інших підрозділів Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби.

“Наші штурмовики, наші винищувачі, наші бомбардувальники знаходяться в повній координації  з центром управління, виконують бойові завдання разом з F-15, F-16 країн-членів НАТО і отримали найвищі оцінки з боку наших партнерів. Пишаємося українськими воїнами”, – відзначив глава держави.

За його словами, це найбільше навчання за останні чотири роки.

Відзначимо, що в цих багатонаціональних навчаннях беруть участь дев’ять країн, з яких вісім країн – члени НАТО, а саме Бельгія, Великобританія, Данія, Естонія, Нідерланди, Польща, Румунія, США.

Нагадаємо, що командування Повітряних Сил ЗСУ опублікувало відео, про те, як українські льотчики разом з американськими пілотами готуються одночасно виконати завдання у небі на Хмельниччині.

Джерело UATV
дата 11.10.2018
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV