Петро Порошенко підписав закон про кримінальні проступки

uatv
22.04.2019
Фото АП

Президент України Петро Порошенко підписав закон про кримінальні проступки 19 квітня. Про це повідомляє прес-служба парламенту.

Відповідно до закону, кримінальним проступком є ​​діяння (дія або бездіяльність), за вчинення якого передбачене основне покарання у вигляді штрафу в розмірі не більше 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 000 грн) або інше покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

Також закон вносить норму про керування транспортом у стані сп’яніння у Кримінальний кодекс, зробивши це кримінальним проступком. До кримінальних проступків також будуть належати такі поширені злочини, як крадіжки, шахрайство, незаконні дії з наркотичними засобами без мети збуту, хуліганство тощо.

Проводити розслідування кримінальних проступків будуть дізнавачі – посадові особи підрозділів дізнання органу Національної поліції.

Розслідування кримінальних проступків буде проводитися у формі дізнання зі спрощенням процедури, включаючи скорочені терміни – не більше 72 годин з моменту повідомлення особі про підозру або затримання, або в інших випадках на термін до 1 місяця.

Раніше Петро Порошенко підписав Кодекс щодо процедур банкрутства.

Джерело UATV
дата 22.04.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV