“Перепис” в ОРДО: окупанти отримають інформацію про доходи громадян

uatv
20.08.2019
Фото Укрінформ-UATV

Ватажки НЗФ, проводячи так званий “перепис” населення в ОРДО, насправді хочуть отримати інформацію про джерела існування людей, які проживають на окупованому Донбасі.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Острів.

У “переписному листі” є блок питань про джерела коштів для існування. Це може бути трудова діяльність, включаючи роботу за сумісництвом, особисте підсобне господарство, пенсії, стипендії, допомоги, заощадження, дивіденди, відсотки, здавання під найм або в оренду майна, дохід від патентів і авторських прав, утримання або аліменти.

Окупанти вимагають вказати всі джерела, але потрібно також відзначити те, яке людина вважає основним.

При цьому у громадян будуть питати про наявність роботи за тиждень до “перепису”, зокрема – із 24 по 30 вересня 2019 року.

“Переписний лист” містить 25 питань, які об’єднані в наступні розділи: стать; дата народження; місце народження; стан у шлюбі; громадянство; національна приналежність; освіту й навчання; володіння мовами; джерела коштів для існування; зайнятість і безробіття; міграція; для жінок – про число народжених дітей і дату народження першої дитини.

Нагадаємо, що окупаційна влада в ОРДО намір провести “перепис” населення з 1 по 14 жовтня 2019 року.

Раніше повідомлялося, що 17 липня Росія спростила механізм отримання громадянствадля жителів Донецької і Луганської областей.

Джерело ostro.org
дата 20.08.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×