Переговори щодо звільнення військовополонених моряків тривають, – МЗС

uatv
22.04.2019
Фото Укрінформ-UATV

В Міністерстві закордонних справ запевнили, що незважаючи на вибори президента, Україна продовжує займатися питаннями звільнення військовополонених моряків та іншими справами, які стосуються порушень Росією міжнародного права.

Про це розповіла заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль на своїй сторінці в Facebook.

“Хочу запевнити, що поки політики займаються виборами, ми, дипломати, продовжуємо займатися як звільненням наших моряків, так і іншими справами щодо порушення Росією норм міжнародного права, які ведемо протягом останніх чотирьох років”, – зазначила вона.

Зеркаль повідомила, що завтра, 23 квітня, у Палаці Миру в Гаазі українська делегація проведе зустріч з російською стороною у форматі “обміну думками”, передбаченого Конвенцією ООН з міжнародного права.

6-7 травня в Гамбурзі відбудуться слухання в Міжнародному трибуналі з морського права щодо української вимоги звільнити захоплених Росією моряків і кораблі.

3-7 червня в Гаазі – тижневі слухання в Міжнародному Суді ООН щодо порушеня Росією конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та про заборону всіх форм расової дискримінації.

10-14 червня в Гаазі – слухання у справі щодо порушення Росією прав України як прибережної держави.

“Ми без упину тиснутимемо на Росію, використовуючи усі наявні правові інструменти. Тому продовжуємо доводити у судовому порядку нашу позицію щодо порушення Росією імунітету наших військових кораблів та моряків, гарантованого Конвенцією ООН з міжнародного морського права”, – підсумувала Зеркаль.

Нагадаємо, що захист військовополонених моряків оскаржив постанови Лефортовського суду.

Джерело UATV
дата 22.04.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×