ПАРЄ підтвердила повноваження російської делегації

uatv
28.01.2021
Фото Укрінформ

Парламентська асамблея Ради Європи повністю підтвердила повноваження Російської Федерації попри оскарження від української делегації.

Про це йдеться на сторінці ПАРЄ у Twitter, інформує UATV.

За підтвердження повноважень Росії проголосували 109 делегатів, 36 – проти та 24 – утрималися.

Свою думку з приводу результатів голосування щодо резолюції щодо оскарженню повноважень російської делегації у Facebook висловила голова постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ Марія Мезенцева. Вона зазначила, що Україну підтримала низка країн.

“Загалом: Велика Британія, Словаччина, Польща, Латвія, Литва, Естонія, Швеція і не тільки! Юр. комітет колективно запропонував і зал підтримав щодо невизнання окупації Криму, навіть якщо повноваження ратифіковано!” – пише Мезенцева.

За її словами, Європа не хоче ізоляції Росії, “тому що звір у клітці стає занадто злим”.

“Так, Росії знову надали шанс, але ми чекаємо на моніторинговий звіт влітку щодо Росії, пізніше щодо Криму, а також продовжимо працювати зі всіма можливими інструментами, які має Асамблея!” – додала Мезенцева.

Нагадаємо, що в ПАРЄ оскаржили повноваження російської делегації. З відповідною ініціативою виступила на початку зимової сесії ПАРЄ Марія Мезенцева. Питання передали на подальший розгляд відповідних комітетів Асамблеї.

Також повідомлялося, що Україна ініціює у ПАРЄ дебати щодо прав людини в окупованому Криму.

Джерело UATV
дата 28.01.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×