Депутати ініціювали збільшення штрафів за непристебнутий ремінь

Рада ухвалила в першому читанні проект закону №8492 "Про внесення змін до статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення"

uatv
18.09.2018
Фото Укрінформ-UATV

За ухвалення проекту закону за основу проголосували 240 народних депутатів, повідомляє UATV.

Законопроектом пропонується збільшити адміністративну відповідальність за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами з 51 гривні до 850 гривень. Таке збільшення обумовлене значною суспільною небезпекою та масовим невикористанням ременів безпеки та мотошоломів водіями та пасажирами.

“За офіційними даними Національної поліції України, щороку на дорогах України гине не менше 3,5 тисячі людей та травмуються не менше 35 тисяч. Тобто кожного дня на дорогах України гине понад 9 осіб. За цими показниками аварійності та наслідками дорожньо-транспортних пригод (ДТП), Україна є одним із лідерів серед європейських країн”, – йдеться у пояснювальній записці.

Закон сприятиме посиленню відповідальності за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами, підвищить безпеку водіїв і пасажирів транспортних засобів та знизить смертність і травматизм на дорогах України.

Джерело UATV
дата 18.09.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV