Пандемія коронавірусу: Шкарлет розповів про нововведення в школах (ВІДЕО)

uatv
19.08.2020
Фото UATV

Виконуючий обов’язки міністра освіти України Сергій Шкарлет розповів про нововведення, які чекають на учнів у цьому навчальному році.

Про це він заявив у програмі “Официальный разговор” на каналі “Дом”.

Так, у зв’язку з карантинними обмеженнями в школах уведуть обов’язковий температурний скринінг, дотримання санітарних норм, носіння масок. Крім того, міністерство рекомендує розділити входи/виходи між дітьми різних вікових категорій.

“Молодші класи будуть через певний вхід у школі заходити, старші, наприклад, через якийсь інший. Також рекомендуємо, щоб обмежили пересування по школі по різних кабінетах, якщо цього не буде вимагати навчальний процес”, – сказав Шкарлет.

Як один із методів дотримання соціальної дистанції може використовуватися різний розклад. А в містах-мільйонниках і обласних центрах, де переповнені школи, будуть розглядатися різні підходи до організації навчального процесу.

“Може бути, наприклад, почергове навчання. Половина групи – для дотримання соціальної дистанції, тобто половина групи буде вчитися онлайн один день. Друга половина буде вчитися очно. Потім ці групи можуть змінюватися. Така практика є, з поверненням, наприклад, на наступний день на 10-15 хвилин до повтору матеріалу для засвоєння. Це хоч якось дасть можливість соціалізації дітей. Тому що онлайносвіта дуже небезпечна ще тим, а це і спілкування з батьками, і з дітьми підтверджує, що є потім якісь психологічні проблеми у дитини від нестачі спілкування, від нестачі соціалізації. Це проблема, мені здається, не менша, ніж COVID”, – прокоментував в ефірі телеканалу “Дом” в. о. міністра.

Читайте також: У Міносвіти залишаються 74 школи без інтернету, – Шкарлет

Раніше у Міносвіти назвали дати початку навчання у ЗВО.

Джерело UATV
дата 19.08.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×