Ольга Стефанишина: “Медреформа допоможе повернути професійних лікарів в Україну”

За словами заступника міністра охорони здоров'я України, медреформа дає можливість владі використовувати гроші якомога ефективніше

uatv
05.04.2018

Фото UATV

Професіонали, які колись покинули країну через нездійснені очікування, зможуть повернутися в Україну.

Про це повідомила заступник міністра охорони здоров’я України Ольга Стефанишина журналістам телеканалу UATV.

“Медреформа є однією з найважливіших реформ в Україні на сьогоднішній день. Це хороша мотивація для лікарів отримати гідну освіту, повернутися в Україну і надати найкращий сервіс. Крім того, медреформа дає можливість владі використовувати гроші якомога ефективніше”, – зазначила гостя студії.

Також журналісти запитали, чи достатньо в Україні лікарів у первинній ланці.

“В Україні досить лікарів і рівень їхнього професіоналізму буде визначено самими пацієнтами. Ми очікуємо, що українці виберуть тих лікарів, які доброзичливі та знають свою справу. Їх дуже легко протестувати з допомогою певних запитань”, – повідомила Стефанишина.

Як відомо, 2 квітня зі стартом кампанії “Лікар для кожної сім’ї” в Україні почалося впровадження першого етапу медреформи, а саме – змін у первинній ланці медицини.

Ольга Стефанишина розповіла, що теж протестувала систему “первинки”: “Сьогодні я зателефонувала в поліклініку і запитала, чи можу вибрати сімейного лікаря. Почула дуже дружнє запрошення прийти та побачити список лікарів з описами кожного”.

Телеінтерв’ю з Ольгою Стефанишиною дивіться сьогодні о 22:00 в програмі “Head to Head” на телеканалі UATV.

Марта ЗНАК, UATV

Джерело UATV
дата 05.04.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV