Окупанти змушували проголосувати на референдумі політв’язнів Абдулгазієва та Умерова

uatv
01.07.2020
Фото “Кримська солідарність”

У СІЗО окупованого Сімферополя політв’язнів Шабана Умерова та Тофіка Абдулгазієва примушували голосувати на референдумі щодо змін до конституції, проведеного Росією в незаконно анексованому Криму.

Про це повідомляє “Кримська солідарність”.

27 червня Шабана Умерова вивели з камери і повели на примусове голосування, попередньо видавши медичну маску і поліетиленові рукавички. Умеров заявив, що не бажає брати участь в голосуванні.

Співробітники СІЗО погрожували, що в разі його відмови постраждають особи, які утримуються разом з Умеровим в камері. Зокрема, співробітник уточнив, що в камері будуть ініційовані регулярні обшуки, в літній період буде закрита кватирка в двері, внаслідок чого у камері значно зменшиться приплив повітря і інші неприємності, які торкнуться всіх, хто утримується в камері разом з політв’язням.

За словами захисника, протягом подальших декількох днів в камері були проведені кілька обшуків. Умерова не виводити на щоденну прогулянку. Кватирку в дверях закрили, внаслідок чого в камері стало душно.

Так само саме співробітники СІЗО погрожували і Тофіку Абдулгазієву.

Адвокат Еміль Курбедінов розповів, що Абдулгазієва вже кілька разів переводили з камери в камеру. Це є великою незручністю для самих арештантів.

Після чергового переводу у Тофіка Абдулгазієва забрали ліки, Коран, обігрівач, багато особистих речей.

Також Курбедінов повідомив, що у політв’язня підозра на гайморит. Він звернувся за наданням медичної допомоги і чекає візиту лікаря з медсанчастини. Поки ці прохання ігнорують.

Читайте також: Політв’язня Сейтумерова окупанти змушували проголосувати на референдумі

Джерело UATV
дата 01.07.2020
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×