Новою ведучою програми “Лицом к лицу” на UATV стала Христина Стець


Фото UATV

31-річна Христина Стець родом зі Львова.  Закінчила факультет журналістики у Львівському національному університеті імені Івана Франка, потім – режисуру в Київському національному університеті ім. І.П. Карпенка-Карого. Розпочинала свою кар’єру у Львові, пізніше переїхала до столиці.

Працювала другим режисером на проекті “Круті 90-ті” із Гаріком Кричевським, опісля – редактором програми “Проти ночі з Павлом Шереметом” на телеканалі TВІ, потім, до революції, – на телеканалі UBR, також була  ведучою новин на 24 каналі та автором документальних стрічок про анексію Криму й фільмів про Донбас на початку АТО.

“Я люблю вести новини, знімати, монтувати, працювати у жанрі документалістики та художньому стилі. Зараз ми готуємо із друзями документальний фільм про війну на Донбасі з позиції жінки, яка втратила на війні свого чоловіка, це сукупність багатьох реальних історій – як жінка бореться із цим болем, як шукає сенс, щоб далі жити”, – розповідає журналістка.

Із 4 червня 2018 року Христина стала ведучою програми “Лицом к лицу” на UATV.

“Важливо, що UATV чимало дивляться за кордоном.  Для мене важливо розповідати людям, які живуть не в Україні, й, можливо, не зовсім відслідковують те, що тут відбувається, правду про ситуацію в нашій країні. Про те, що у нас війна, що Україна, як хлопчак у школі, відбивається від банди “неадекватних підлітків”, – говорить Христина.

Фото UATV

За її словами, формат програми “Лицом к лицу” допомагає українцям і людям за кордоном познайомитися із цікавими людьми з різних сфер діяльності: культура, політика, економіка, спорт, суспільство.

“Я хочу, щоби кожен, хто нас дивиться, розумів, що Росія конкретно воює проти України, російська влада вбиває, знищує, катує українців. До того ж, люди повинні знати, що в Україні, крім війни, відбувається ще дуже багато – країна розвивається, у нас формується зріле громадянське суспільство, люди гуртуються, продовжують підтримувати армію, кожного дня українці здійснюють подвиги – і нам треба про це розповідати… Тоді, можливо, той, хто колись виїхав із України, захоче повернутися – бо ми розвиваємося, у нас ще є на що сподіватися”, – переконана Христина Стець.

Більше випусків програми “Лицом к лицу” дивіться за посиланням.

Прямий ефір