Наймолодша тату-майстер країни: 7-річна Єва Гребенюк розповіла про незвичайне захоплення (ВІДЕО)

uatv
12.12.2019
Скрін з відео

На перший погляд, Єва – звичайна дитина. Вона катається на велосипеді та бере участь у змаганнях, навчається в школі, любить ліпити й малювати. Ось тільки основне захоплення у неї зовсім не дитяче. Вся справа в тому, що Єва – майстер татуювань, і на її рахунку вже є кілька робіт. Вибору такого захоплення дівчинка зобов’язана своїм батькам, а точніше – татові, який вже багато років працює тату-майстром.

“Вона часто в студії сидить. Іноді після школи нам нікуди її подіти, тому забираємо та приводимо сюди. Єва все це бачить, живе в цьому”, – розповідає тато дівчинки Олександр Гребенюк.

Єва ходила до тата на роботу з трьох років, і її завжди цікавило те, чим він займається. Потім вона почала тренуватися самостійно робити татуювання на спеціальних силіконових килимках.

“Моє перше татуювання на килимку було зроблено в 4 роки. Це як олівцем малювати, тільки цей олівець звуки видає і дзижчить, тому трохи трясеться рука”, – каже Єва.

Ідею навчити дочку набивати татуювання подав тато. До речі, як для професійного татуювальника, він виглядає зовсім не стереотипно – до появи на його тілі малюнків від дочки, у нього було всього одне татуювання, зроблене понад десять років тому.

До першого тату на тілі підійшли вже усвідомлено – Єва натренувала руку, й вони з татом визначилися з ескізом. Втілити в життя ідею допомогло ще раннє захоплення дівчинки малюванням.

В одну мить про Єву дізналася вся Україна. Про неї знімали сюжети, писали видання. Заголовки говорили про одне: “Семирічна одеситка стала наймолодшим тату-майстром України. Зафіксовано рекорд”. Ідея потрапити в Національний реєстр рекордів України з’явилася вже після першого зробленого Євою татуювання.

“Ми подумали, а чому б і ні? Потім, коли цю ідею озвучували, Єва її відразу підхопила. Тобто, їй це одразу дуже сподобалося”, – зазначає мама дівчинки Інеса Гребенюк.

Друге татуювання, яке й зафіксували представники Національного реєстру рекордів, Єва робила вже на тату-конвенції. Це ціла подія в даній сфері – велика зустріч професіоналів і любителів татуювань. Цій традиції вже понад 40 років, вперше тату-конвенція була проведена в Х’юстоні, США. Зазвичай такий захід включає різні конкурси, демонстрацію можливостей тату-майстрів, різні майстер-класи.

“Єва не розгубилася і добре відпрацювала. Друге татуювання було зроблено в Києві вже буквально через три-чотири місяці після першого. Причому Єва працювала та паралельно давала інтерв’ю, відповідала на питання, фотографувалася, встигала пожартувати”, – говорить тато.

Єва – з тих дітей, які люблять пізнавати щось нове, відкриті та товариські, люблять спорт і різні активності. Дівчинка відмінно катається на велосипеді та навіть освоїла вейкбординг. Це захоплення їй передалося теж від батька.

З майбутньою професією Єва вже майже визначилася, каже, що це буде якийсь творчий напрям.

“Насамперед, я хочу бути татуювальницею, може бути ще модельєром, або займатися якимось спортом та їздити на змагання”, – говорить юна тату-майстер.

Більше випусків програми “Future UA” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 12.12.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×