На телеканалі UATV стартувала нова програма Music day (ВІДЕО)

Проект виходить щочетверга о 17:30 російською мовою

uatv
13.06.2018

Фото UATV

Телеканал іномовлення України UATV запустив нову програму, присвячену популяризації якісної української музики. За форматом, це історії українських гуртів з перших вуст із представленням їхньої творчості.

У першому випуску автори Music day розповіли про Radio Plush – гурт гранж-рокерів, який  утворився 2015 року в Києві. Також у ефір вже вийшли випуски про Anakard – український проект, натхненний гуртами 80-х – Depeche Mode, Joy Division і Kraftwerk, та колектив Megapolis Witches, які грають у стилі “space rock”.

“Нам хочеться популяризувати якісну українському музику, зокрема англомовну, – говорить автор проекту Music day Юлія Зоран. – В Україні достатньо гуртів, які роблять хороший продукт англійською, але в світі про них знають небагато. Чи інший парадокс. Є гурти на кшталт “Фолькнерів”, які за кордоном користуються шаленою популярністю, а от в Україні їхня творчість не така відома. Наша програма спробує виправити цю ситуацію”.

Програма, яка розповідає про молодих, сміливих і вільних у своїй творчості українських музикантів, виходить кожного четверга о 17:30 російською. Невдовзі проект дублюватиметься англійською, арабською та українською мовами.

Усі випуски проектів можете переглянути за посиланням.

Джерело UATV
дата 13.06.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV