На полігоні під Житомиром випробували броньованих “Козаків” (ФОТО)

uatv
14.03.2019
Фото з сайта dshv.mil.gov.ua

На полігоні під Житомиром відбулися випробування броньованого автомобіля “Козак-2”.

Його невдовзі планують передати на озброєння підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України, повідомляє командування цих сил.

“Даний броньований позашляховик випробовувався бездоріжжям, доланням водної перешкоди та надійністю балістичного захисту – обстрілом зі стрілецької зброї”, – йдеться у повідомленні.

Військовослужбовці вели по машині вогонь з автоматів, снайперської гвинтівки та кулемета Калашникова з різних відстаней. “Результат – позитивний”, – уточнює командування.

Командувач Десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенант Михайло Забродський зазначив, що даний зразок бойової техніки зарекомендував себе як надійний броньований автомобіль із високою прохідністю.

Крім того, на полігоні проводять державні випробування новітньої вітчизняної бойової броньованої машини “Козак-2М1”.

“Цей зразок сучасної техніки також був перевірений полігонним бездоріжжям, зручністю веденням із нього вогню військовослужбовцями (кулеметником та десантом). Після закінчення державних випробувань “Козак-2М1″ також, можливо, в подальшому надійде до підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних сил України”, – додає командування.

Раніше на військовому полігоні відбулися випробування українських крилатих ракет.

Джерело UATV
дата 14.03.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV