Міське етно: українка створює унікальні сумки в популярному стилі (ВІДЕО)

uatv
16.08.2019
Скрін з відео

Практична жіноча сумка з’явилася ближче до кінця ХІХ століття, і відтоді перетворилася на аксесуар номер один. Для українки, засновниці майстерні сумок Світлани Соколової, сумки – все її життя.

“Я створюю жіночі аксесуари – сумки, рюкзаки, косметички, всілякі штучки для гаджетів, наприклад, чохли для планшетів. А цей напрямок я можу назвати міським етно”, – розповідає майстер.

Світлана Соколова відкрила один з перших в Україні онлайн-магазинів сумок ще 10 років тому. І задовго до появи моди на українські вишиванки стала використовувати елементи багатої національної культури.

“Це не обов’язково має бути вишивка – це може бути аплікація, гобелен. Я багато матеріалів використовую у своїй роботі, але найбільше, напевно, вишивку. Вони “не кричать”, що це “Україна”, це більше як натяк, посил, завдяки якому одразу можна зрозуміти, що це українська річ”, – говорить дизайнер.

Світлана 10 років пропрацювала логістичним менеджером в різних компаніях.  Але в якийсь момент стало очевидним, що для неї головне – зовсім не велика стабільна зарплата.

“Я зрозуміла, що я проживаю своє життя не так, як я хочу. Я хочу займатися чимось творчим. Добре ходити на роботу з дев’яти до шести, але разом з цим проходить моє життя”, – розповідає майстер.

Світлана згадує, що спробувала зшити кілька рюкзаків з великого шматка джинсової тканини, і не встигла отямитися, як друзі, зокрема ті, які живуть за кордоном, розхапали їх. Це було знаком того, що вона – на правильному шляху.

“Я ношу виключно свої сумки, і мені вистачає на всі сезони. Мені подобається створювати з нічого щось. Коли ось лежить шматок тканини, а потім виходить сумка. Я люблю цей процес і люблю кінцевий результат”, – зазначила вона.

Спеціально для UATV Світлана розповіла, якими принципами керується при створенні своїх сумок, звідки черпає ідеї для декору, і взагалі – як це робиться.

Детальніше дивіться в новому випуску програми “Майстер справи”.

Більше випусків програми “Майстер справи” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 16.08.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV