У Сил оборони України є важливіші військові об’єкти для ударів, ніж Кримський міст, — Грабський

Пожежа на Кримському мосту. Фото: ap.org

Знищення Кримського (Керченського) мосту не повинно бути першочерговим завданням, оскільки зараз є більш значні об’єкти армії РФ, по яких Силам оборони України потрібно завдавати удари. Таку думку сьогодні, 23 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військовий експерт Сергій Грабський.

“На сьогодні ми й так ефективно впливаємо на пропускну спроможність цієї незаконної споруди, але, знову ж таки, з тих обсягів, які ми отримуємо, я, вибачте за такий військовий цинізм, бачу більшу необхідність завдавати удари по більш значних об’єктах”, — сказав він.

Військовий експерт також наголосив, що Україна є цивілізованою державою, й дає можливість росіянам, які опинилися на тимчасово окупованій території Криму, самостійно покинути український півострів.

“Знищення такого об’єкта потребує колосальних ресурсів, які з більшою ефективністю можуть бути використані на інших напрямках. Нами розвідано й уточнено локації десятків, якщо не сотень, цілей на території тимчасово окупованих областей України та на території Російської Федерації, які підлягають першочерговому знищенню. Ну, а використовуючи цю можливість, потрібно ще раз нагадати людям, які незаконно перебувають на території Криму, про необхідність негайно покинути українську територію, щоб уникнути непотрібних й драматичних інцидентів”, — підкреслив Грабський.

Читайте також: “Використовують максимально все, що є”: РФ посилює охорону Кримського мосту — деталі від Братчука

Раніше речник Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук сказав, що Сили оборони України ретельно відстежують ситуацію на тимчасово окупованих територіях і можуть готуватися до можливого удару не тільки по Кримському мосту, а й по залізниці, яку Росія активно будує як сухопутний коридор до півострова.

Прямий ефір