Литва допоможе у відвіданні МКЧХ українських політв’язнів (ФОТО)

Наступного тижня в Берліні відбудеться надзвичайно важлива сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ

uatv
04.07.2018

Фото з сайта ombudsman.gov.ua

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова закликала Литву підтримати резолюцію у ПА ОБСЄ щодо звільнення українських політв’язнів, повідомляє прес-служба омбудсмена.

“Людмила Денісова зазначила, що наступного тижня в Берліні відбудеться надзвичайно важлива сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ. На розгляд Асамблеї Україна підготувала резолюцію щодо питання українських політв’язнів. Тому Уповноважений звернулася до Віктораса Пранцкетіса (спікера Сейму Литовської Республіки – ред.) з проханням, щоб Литва підтримала цю резолюцію”, – йдеться у повідомленні.

Омбудсмен також повідомила під час зустрічі, що з моменту призначення на посаду вона зверталася до Міжнародного комітету Червоного Хреста з проханням здійснити моніторингові візити до Олега Сенцова, Володимира Балуха, Станіслава Клиха та інших українських політв’язнів, однак таких візитів здійснено не було.

Як зазначають в офісі Омбудсмена, Пранцкетіс пообіцяв посприяти відвіданню представниками МКЧХ утримуваних українців.

Читайте такожОлега Сенцова годують невідомою сумішшю, – Людмила Денісова

Всього в Росії і анексованому Криму утримують близько 70 українських політв’язнів, серед них Роман Сущенко, якого в РФ засудили до 12 років колонії суворого режиму за нібито шпигунство.

Джерело UATV
дата 04.07.2018
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×