Китай створює “альтернативну” картинку про коронавірус для порятунку іміджу, – аналітик (ВІДЕО)

uatv
22.10.2020
Фото АР

Ставлення до Китаю в багатьох країн світу сильно погіршилось за останні роки. Вплинула на сприйняття цієї країни й поява коронавірусу. Саме тому Китай зараз витрачає величезні ресурси для створення “альтернативної” картинки того, що відбувається.

Про це в ефірі програми “На самом деле: мир” на телеканалі “Дом” розповіла аналітик центру “Нова Європа” Ганна Мєдвєдєва.

“Є певна репрезентація Китаю, яка існує вже понад 10 років. І останнім часом, особливо з подачі США, особливо в контексті пандемії, Китай має негативний імідж. Це стосується і теми замовчування масштабів, і теми замовчування походження коронавірусу. Тому основні сили кинуті на створення альтернативної картинки. Для цього працює серйозна система”, – зазначила вона.

Мєдвєдєва додала, що за останні роки набагато гірше ставитися до Китаю стали американці.

“Як показує опитування, яке проводила компанія Pure Research, останнім часом у зрілих демократіях ставлення до Китаю значно погіршилося. З 2002 року в США приблизно 30% негативно ставилися до Китаю, зараз – понад 70%”, – розповіла аналітик.

Читайте також: Китай може втягнути російський Далекий Схід у свою економічну орбіту, – Новопрудський (ВІДЕО)

Нагадаємо, незабаром після появи коронавірусу в Україні Кабінет міністрів домовився про співпрацю китайських і українських лікарів для обміну досвідом щодо особливостей лікування коронавірусу.

Джерело UATV
дата22.10.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×