“Книга” Угорці в Києві “стане” мостом “між двома народами”, – Ерно Кешкень

Головна мета видання – нагадати про давню спільну історію наших народів

uatv
28.10.2018
Фото UATV

У Генеральній дирекції іноземних представництв посол Угорщини в Україні провів презентацію подарункового видання історичного твору “Угорці в Києві” авторства Стефана-Арпада Мадяра. Книгу було раніше представлено ​​пресі в Посольстві Угорщини в Києві, а також під час книжкової виставки у Львові. Вступне слово до неї написав сам Ерно Кешкень.

“Значення книги набагато важливіше, ніж можна уявити з її назви. Для читачів і наукових діячів, яких цікавлять українсько-угорські відносини, це видання може стати настільним посібником з даного питання”, – повідомив посол.

За словами посла Угорщини в Україні, головна мета даного видання – нагадати про давню спільну історію наших народів, що особливо важливо в період охолодження відносин. “Зараз ми переживаємо непростий період відносин, але саме ця книга доводить міцний зв’язок і багатий досвід взаємин наших народів з ІХ століття і до сьогодні “, – зазначив Ерно Кешкень.

Книга була написана за сприяння Посольства Угорщини в Україні, крім того в її підготовці взяли участь очільники Українсько-угорської історичної комісії Степан Віднянський та Іштван Фодор. “Головний посил цієї книги – створити “міст” між нашими країнами, який допоможе подолати наявні труднощі у взаєминах. Це видання покликане поліпшити двосторонні відносини, щоб вони знову повернулися в те русло добросусідства, в якому перебували досі”, – наголосив посол Угорщини в Україні.

Нагадаємо, що 25 жовтня міністри закордонних справ Угорщини та України провели зустріч у Варшаві, де досягли компромісних домовленостей про необхідність підписання додаткових нормативно-правових актів, які регулюють питання національних меншин та інші спірні аспекти відносин.

Анна КОСТЮЧЕНКО, UATV

Джерело UATV
дата 28.10.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV