Кабмін розробить річний тариф на газ, – Шмигаль

uatv
15.01.2021
Фото Урядовий портал

Уряд розробить річний газовий продукт, коли ціна на газ для споживачів фіксуватиметься на рік. Це захистить громадян від непередбачуваних зростань.

Про це повідомив прем’єрміністр Денис Шмигаль, пише UATV із посиланням на Урядовий портал.

За його словами, державна компанія “Нафтогаз” та інші постачальники газу вирахують ціну своїх річних продуктів та запропонують українцям фіксовану ціну.

Шмигаль нагадав, що торік в Україні запрацював ринок газу, і саме біржа регулює ціни. Однак на ринку, за його словами, є зловживання, у зв’язку з чим уряд обмежить граничну ціну на газ, щоб окремі компанії, які мають монопольне становище в областях, не завищували ціну та не здійснювали маніпуляцій із цінами в платіжках.

“Уряд вирішив зафіксувати верхню межу ціни газу не вище 6,99 грн за кубічний метр. Це ринок, це ціна газу на ринку, але верхня межа не може перевищувати цю цифру. Ця ціна діятиме на період карантину або до кінця опалювального сезону, тобто як мінімум до квітня. Далі будемо дивитися, якою буде ситуація. Можливо, ціна піде різко вниз, тоді ми знімемо це обмеження”, – зауважив прем’єрміністр.

Раніше стало відомо, що ціну на газ для населення знизять на понад 30%.

Читайте також: Рішення Кабміну щодо газу викликало занепокоєння в МВФ, – Марченко

Джерело Урядовий портал
дата 15.01.2021
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×