Інсталяція “Голова Гоголя”: у Вінниці встановлять символ фестивалю

uatv
04.10.2019
Фото Facebook Air ГогольFest

Організатори фестивалю сучасного мистецтва Air ГогольFEST-2019 встановлять інсталяцію “Голова Гоголя” на Європейській площі у Вінниці 5 жовтня о 19:00.

До цієї події також підготували перфоманс 6 жовтня – художники традиційно розмалюють “Гоголя”, щоби підкреслити айдентику цьогорічного фесту та Вінниці зокрема. Куратор візуальної програми Олександр Нікітюк запрошує художників долучитись до розмальовування інсталяції та, таким чином, стати учасниками фестивалю.

Крім того, журналісти також зможуть поспілкуватись із організаторами щодо підготовки до події та дізнатись про хедлайнерів театральної та музичної програм.

Встановлення “Голови Гоголя” – традиційна подія на кожному фестивалі ГогольFEST, яка анонсує початок заходу та створює святкове передчуття у містян. Це – символ ГогольFEST, без якого неможливе його проведення.

Цьогоріч міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Air ГогольFEST триватиме у Вінниці 18-20 жовтня на території заводу “Кристал”.

Air ГогольFEST відбувається у рамках проєкту GogolFEST Inoculation – нового проєкту від команди фестивалю, метою якого є згуртування міст в Україні за допомогою мистецтва та здійснення мрії про “нову Україну”.

Джерело UATV
дата 04.10.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×