Індійські фармацевти продали в Україні ліків на суму понад 3 млрд гривень, – Партха Сатпатхі

uatv
09.12.2019
Фото UATV

Індія задоволена співпрацею з Україною у сфері фармацевтики та посилюватиме її у 2020 році, зазначив посол Індії в Україні Партха Сатпатхі під час 3-го щорічного бізнесового семінару від Асоціації індійських фармацевтичних виробників (IPMA).

“Уряд Індії давно зрозумів важливість забезпечення права на здоров’я усім громадянам і необхідність розроблення власної потужності для виробництва медикаментів. Результатом цієї політики уряду Індії стало визнання Індії як одного з головних виробників фармацевтики в світі. Ми задовольняємо не лише потреби внутрішнього ринку, а й потреби світу з дотриманням таких принципів, як доступність і вигідна ціна”, – наголосив Партха Сатпатхі.

Посол Індії зауважив, що, попри доступну вартість, ліки з Індії досить високої якості та мають значну ефективність. Посол привітав зусилля уряду України щодо запуску програми “Доступні ліки” для населення, спрямованої на ефективне використання бюджетних коштів задля забезпеченні якості ліків. У 2019-му обсяг продажів індійських ліків в Україні у грошовому виразі становив 3,4 млрд гривень.

“Індія є третім у світі виробником ліків у світі за обсягами, крім того, ми посідаємо 1-ше місце за виробництвом генериків, медикаментів і вакцин, котрі попереджують захворювання. Також ми виготовляємо ліки від діабету, раку та серцевих захворювань. Радий зазначити, що співпраця України та Індії дуже міцна у цьому секторі, тож ми будемо її й надалі поглиблювати”, – говорить пан Сарпатхі.

Заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк від імені МОЗ подякував Індії за міцне та плідне партнерство у галузі фармацевтики.

“Індія є хорошим і стабільним партнером для України в сфері охорони здоров’я. Наше міністерство стало на шлях встановлення критеріїв щодо відповідності якості ліків світовим нормам, і я радий зазначити, що чимало індійських медикаментів відповідає цим вимогам. Зараз в Україні зареєстровано понад 3000 індійських медичних засобів у різних формах. Це нас дуже тішить, бо важливі для лікарських засобів якість та ефективність притаманні індійським лікам”, – відзначив пан Ковтонюк.

Анна КОСТЮЧЕНКО, UATV

Джерело UATV
дата 09.12.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×