Hyperloop в Україні почнуть будувати в кінці 2019 року, – Володимир Омелян

uatv
03.01.2019
Фото із сайта hyperloop-one.com

Міністр інфраструктури відзначив, що проект розвивається за графіком.
Новий вид транспорту – Hyperloop, розроблений власником компаній Tesla і SpaceX Ілоном Маском має всі шанси з’явитися в Україні. Про це в ексклюзивні інтерв’ю UATV розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“Проект отримує все більше послідовників не тільки з боку вчених і бізнесу, але і на рівні уряду. Вони всі розуміють, що Україна повинна розвивати сучасні технології. І якщо ми будемо брати старі речі, які існують давно на Заході  –це дорога в нікуди”, – відзначив Омелян.

За його словами, проект розвивається за графіком. “Як ми і обіцяли, до кінця року ми презентували наукове обґрунтування цього проекту, зараз закінчуємо технічну частину і я впевнений, що до кінця 2019 року,  в другій половині, ми перейдемо до будівництва тестового майданчику в Дніпрі“, – сказав міністр.

Омелян наголосив, що цей вид транспорту має величезну перспективу, тому що він набагато швидше і дешевше, ніж залізниця.

“Я більш ніж упевнений, що він буде успішним і Україна зможе конкурувати з цією технологією на світовому ринку”, – додав міністр.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що в Україні Hyperloop може з’явиться орієнтовно в 2023-2025 роках.

Джерело UATV
дата 03.01.2019
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV