Фейк про “турецький Крим” спростував посол України в Туреччині (ВІДЕО)

uatv
26.11.2020
Фото Twitter Andrii Sybiha

Російські ЗМІ знову відзначилися гучним фейком. Низка російських видань написали про те, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган нібито заявив, що Крим належить Турецькій Республіці.

Цю неправдиву інформацію спростував посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга в ефірі програми “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

“Гібридна інформаційна війна ведеться в усьому світі, це відчуваємо і ми в Туреччині. Тому ці всі фейкові вкиди інакше як провокацією не назву. А тепер до об’єктивної реальності: Туреччина – наш стратегічний партнер. Це партнерство я називають стратегічним партнерством у дії. Партнер, який чітко, незмінно підтримує територіальну цілісність і суверенітет України. Крапка. І тут більше нічого коментувати”, – зазначив посол.

Він нагадав, що Туреччина не визнає тимчасову окупацію Криму і заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

“Туреччина – це країна, яка не визнала вибори на окупованих територіях. Туреччина – це країна, яка дієво заборонила морське сполучення з закритими портами окупованого Криму. Туреччина – це країна, яка на всіх міжнародних майданчиках підтримує українські ініціативи щодо кримського питання або ситуації на сході України”, – додав Сибіга.

Нагадаємо, раніше Україна й Туреччина підписали військову угоду. 

Читайте також: Цілі та завдання “Кримської платформи” назвали у Володимира Зеленського (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 26.11.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×