Економіка окупованої Донецької області занепадає, – МінТОТ

Незаконні збройні формування розкрали обладнання зі Старобешівської ТЕС

16.08.2018

Фото: МінТОТ / Facebook

Старобешівська ТЕС працює на півпотужності через економічний занепад, що спостерігається на тимчасово окупованих територіях.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО.

“У березні 2017 року було зафіксовано роботу усіх п’яти труб ТЕС, але станом на липень 2018-го кількість робочих труб зменшилась до трьох, що в свою чергу послаблює потужності роботи “промислового гіганта” та свідчить про економічний спад на окупованій частині Донецької області”, – йдеться у повідомленні.

Також, за інформацією МінТОТ, виробничий інвентар, спеціальне спорядження та обладнання впродовж останнього року були розкрадені представниками незаконних збройних формувань. Завдяки знімкам вдалося встановити зникнення майна зі складу та демонтаж резервуару для мазуту.

“Наразі власники не мають доступу до свого майна та не контролюють роботу захоплених “окупаційними адміністраціями” РФ підприємств. МінТОТ робить все можливе для вирішення цих питань, зокрема, вони постійно піднімаються на засіданнях у Мінську Тристоронньої контактної групи з питань мирного врегулювання конфлікту на сході України”, – зазначили у Міністерстві.

Фото: МінТОТ / Facebook

Нагадаємо, на Донбасі зростає загроза екологічної катастрофи. Під час дослідження в Донецькій та Луганській областях було зібрано 30 проб поверхневих вод. Їхній аналіз показав, що вода в регіоні “брудна”, або “дуже брудна”. Водночас, через неконтрольоване затоплення, шахтні води виходять на поверхню, що призводить до псування питної води, просідання ґрунтів та заболочення. В процесі супутникового дослідження на окупованих територіях виявлено значні площі просідання ґрунтів – до 25 сантиметрів. Зокрема, такі випадки зафіксовані на території Донецька та навколишніх населених пунктів.

Джерело
дата 16.08.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися
Топ новин на UA|TV