До грудня 2020 року всю територію України оцифрують, – Гончарук

uatv
29.11.2019
Фото з сайта kmu.gov.ua

Через рік Україна матиме оцифровану усю територію країни. Йдеться про ортофотоплани та цифрові моделі рельєфу. Відповідні заходи проводить Держгеокадастр у межах земельної реформи.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Урядовий портал.

На сайті Кабміні проінформували, що Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України. Таким чином, за словами прем’єрміністра Олексія Гончарука, держава отримає достовірні кадастри природних ресурсів і топографічні карти.

“Україна матиме якісні й точні 3D-моделі лісових масивів, виробничих споруд, а також класифікації будівель, рослинності, ліній електромереж та багато іншого. Інвестори зможуть легко проєктувати об’єкти і вкладати гроші в інфраструктуру. Високоточні дані використовуватимуть і в проєктуванні українських доріг, ефективно зрошуватимуть землі. Це також дозволить попереджати наслідки повеней, затоплень”, – розповів Гончарук.

На оцифровування території держава витратить 276 млн гривень.

Прем’єрміністр відзначив, що за 3 місяці на публічній кадастровій карті з’явилося 6 нових інформаційних шарів. Поки внесено відомості про 20,9 млн земельних ділянок. Проте процес триває.

Нагадаємо, що ВР ухвалила закон про ринок землі за основу.

Читайте також: Новим очільником Держгеокадастру став Денис Башлик

Джерело Урядовий портал
дата 29.11.2019
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×