До 20 грудня 80% ліжок у лікарнях забезпечать киснем, – ОП

uatv
26.11.2020
Фото Укрінформ

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко розповів, що ОП та МОЗ об’єднали зусилля для закупівель кисневого устаткування у лікарні.

Про це інформує пресслужба ОП.

За його словами, кількість ліжок, обладнаних кисневим устаткуванням для боротьби з COVID-19, у медичних закладах України щотижня збільшується на три тисячі. Раніше цей показник становив менше тисячі.

“У нас є завдання – думаю, ми його виконаємо – до 20 грудня забезпечити 80% ліжок киснем. Зараз цей показник – практично 50%. І ми його збільшуємо”, – сказав Тимошенко.

Заступник керівника Офісу президента зазначив, що за боротьбу з коронавірусом відповідає як Міністерство охорони здоров’я, так і місцева влада, яка несе частину відповідальності у зв’язку з децентралізацією. Тому ОП спільно з МОЗ наразі об’єднали зусилля для вирішення цієї проблеми.

Кирило Тимошенко пояснив, що проблема із закупівлею кисневого устаткування існує і в інших країнах. Так, наразі про більшість поставок можна домовитися лише на лютий-березень 2021 року.

Читайте такожУряд готується до всіх можливих сценаріїв і ймовірного карантину на зимові свята, – Шмигаль

Раніше міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив про необхідність введення повного локдауну на новорічно-різдвяні свята.

Джерело UATV
дата 26.11.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×