Держбюро розслідувань прийняло на роботу перших 42 службовця

Усього визначено 180 переможців конкурсу

uatv
16.08.2018

Фото з сайта dbr.gov.ua

42 переможці конкурсу призначені на посади в центральному апараті Державного бюро розслідувань, сьогодні вони склали присягу держслужбовця.

Про це повідомили у прес-службі ДБР.

Серед них – головні та провідні спеціалісти управлінь та відділів правового забезпечення, міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій, режимно-секретної роботи та захисту інформації, внутрішнього аудиту, кадрової роботи та державної служби.

Усього визначено 180 переможців конкурсу на посади в центральному апараті Держбюро розслідувань: 54 державних службовців та 126 слідчих.

Стосовно переможців на посади слідчих вже розпочалися спеціальні перевірки органами державної влади. Також тривають конкурси на 455 посад до семи територіальних управлінь ДБР.

Нагадаємо, Держбюро розслідувань зареєструвало сім територіальних управлінь: у Києві, Краматорську, Полтаві, Мелітополі, Миколаєві, Хмельницькому та Львові.

Як повідомлялося раніше, нова структура запрацює у вересні 2018 року. Працювати у ній буде 701 співробітник. Із самого початку Держбюро матиме у роботі тисячі кримінальних проваджень. Суб’єкти розслідувань нової структури: президент України, повноваження якого втрачені, представники уряду, народні депутати, прокурори, всі без винятку правоохоронці та судді та військові злочини. Крім того, бюро розслідуватиме корупційні справи.

Джерело UATV
дата 16.08.2018
категорії Політика
поділитися
Топ новин на UA|TV