Денісова розповість омбудсмену Туреччини про бранців Кремля в окупованому Криму та РФ (ВІДЕО)

uatv
18.11.2019
Фото Facebook Людмили Денісової

У Стамбулі стартувала Міжнародна конференція омбудсменів. Захід триватиме два дні. У ньому беруть участь 200 осібі з 55 країн. Від України виступить уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. На місці подій працює кореспондент UATV Джафер Умеров.

За його словами, на церемонії відкриття виступили турецькі чиновники, зокрема омбудсмен Туреччини Шереф Малкоч.

“На завершення виступив президент Реджеп Таїп Ердоган. У своїй промові він торкнувся теми тероризму, допомоги Анкари сирійським біженцям і наголосив на важливості зміцнення зв’язку держави з громадянами. Ердоган також додав, що влада повинна прислухатися до голосу народу”, – говорить кореспондент.

Ця конференція відбувається в Стамбулі вже вдруге. Серед учасників із 55 країн – українська делегація на чолі з уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою. Її супроводжує радник з прав кримських татар Елеонора Бекірова.

В межах конференції Денісова виступить завтра. У Стамбулі українська делегація пробуде до 21 листопада. Очікується ряд зустрічей з турецькими чиновниками. Сьогодні омбудсмен розповість Шерефу Малкочу про українських політв’язнів в окупованому Криму та Росії.

“Коли ці переговори були в травні та червні, питання повернення кораблів було на порядку денному. Але спочатку вирішили питання повернення наших громадян. А зараз я дуже вдячна дипломатичному корпусу, Офісу президента і самому президенту, що всі питання щодо моряків і кораблів вирішені. Ми всі чекаємо зустрічі в Нормандському форматі. Це ще один крок до звільнення “всіх на всіх”. Україна до цього готова”, – розповіла Денісова.

Нагадаємо, що в Стамбулі відкрилася міжнародна конференція омбудсменів (ФОТО, ВІДЕО).

Джерело UATV
дата 18.11.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV