Бойовики досі не прибрали фортифікаційну споруду на мосту у Станиці Луганській, – СЦКК

uatv
22.09.2019
Фото Facebook ООС

Українська сторона продовжує проводити підготовчі роботи з відновлення зруйнованої частини мосту на ділянці розведення №1 у Станиці Луганській.

Про це повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації (СЦКК), інформує UATV.

“Зокрема, сили та засоби ТОВ “Укртрансміст” проводять роботи в районі 7-ї і 8-ї опори лівого боку мосту з покладання бетонних плит під фундамент тимчасового (обхідного) мосту, встановлення металоконструкцій під опори тимчасового (обхідного) мосту та роботи з підсилення полотна технологічної дороги від правої частини мосту”, – йдеться у повідомленні.

Крім цього, співробітники ДП “Станично-Луганського райавтодору” прибирають узбіччя і встановлюють тросові огорожі на дорозі. 

Також з українського боку мосту перебувають волонтери і представники Червоного Хреста, які надають соціальну допомогу населенню.

Водночас у СЦКК наголошують, що незаконні збройні формування РФ досі не виконали взяті на себе зобов’язання.

“…не виведено особовий склад, який здійснює постійне чергування у формі зразка РФ з нарукавними нашивками синього кольору так званого СЦКК, та не прибрано фортифікаційну споруду безпосередньо на мосту (синій кунг із логотипом СЦКК)”, – зазначає українська сторона СЦКК.

Раніше повідомлялося, що у Станиці Луганській укладають плити фундаменту для тимчасового мосту.

Джерело UATV
дата 22.09.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV