Біатлоністка Надія Бєлкіна посіла третє місце на етапі Кубка IBU

Фото з сайту biathlon.com.ua

Українська біатлоністка Надія Бєлкіна посіла третє місце у другій спринтерській гонці етапу Кубка IBU в Ідре (Швеція). Про це повідомляє SportArena.

Зазначається, що представник України вперше піднявся на подіум в новому біатлонному сезоні.

У виданні розповіли, що Бєлкіна показала хорошу швидкострільність. Спортсменка закрила всі мішені, завдяки чому вийшла на останнє коло з другим результатом. Проте складний останній кілометр позбавив українки другого місця, але все-таки дозволив їй фінішувати на подіумі. Перевага над четвертим місцем склала трохи більше двох секунд.

У змаганнях брали участь і інші українки. Так, Ольга Абрамова показала 18-й результат, 19-е місце зайняла Марія Кручова, які увійшли топ-20 рейтингу змагань.

40 і 41 місця у Анни Кривонос та Яни Бондар відповідно. Валерія Дмитренко знаходиться на 68 позиції.

Нагадаємо, що український біатлоніст Тарас Лесюк потрапив до топ-20 на Кубку IBU в Швеції.