Андріївська церква залишається у власності держави, – Андрій Парубій

Спікер вважає, що парламент відновив історичну справедливість

uatv
18.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

Андріївська церква, яку за поданням Президента і рішенням Верховної Ради передали у постійне користування Вселенському Патріархату, залишається у власності держави. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час засідання парламенту.

За його словами, ухвалення цього закону є історичною подією.

“Хотів би зняти певні застороги. Сьогодні своїм рішенням Верховна Рада відновлює Ставропігію Вселенського патріарха у Києві, яка виконуватиме роль резиденції Всесвятійшого патріарха Варфоломія, і представництвом Вселенської Константинопольської церкви стане Андріївський храм на Андріївському узвозі в Києві. Той, хто каже, що ми віддаємо Вселенській Патріархії нашу державну власність, лукавить, або просто повторює російські фейки”, – розповів Парубій.

Спікер наголосив, що Андріївська церква залишається у власності держави.

“Ми відновлюємо історичну справедливість і повертаємо Ставропігію Церкви-Матері – Вселенської Патріархії у Києві. Тут немає жодного міжцерковного конфлікту”, – зазначив глава ВР.

Нагадаємо, що Верховна рада України сьогодні, 18 жовтня, ухвалила закон щодо передання Андріївської церкви в користування Вселенському Патріархату.

Раніше, 17 жовтня Петро Порошенко вніс до Верховної ради законопроект щодо передання Андріївської церкви в користування Константинополю.

Джерело UATV
дата 18.10.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV