Україна здобула 15 медалей на змаганнях із боротьби в Туреччині

Фото з сайта ukrwrestling

Шість золотих, три срібні та шість бронзових медалей здобули українські спортсмени на турнірі з боротьби в Туреччині.

Про це повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

У перший день змагань у вазі 50 кг Оксана Лівач стала чемпіонкою, а Ілона Семків завоювала “бронзу”.

У категорії 55 кг срібну медаль здобула Ольга Шнайдер.

У фіналі ваги 59 кг зустрілися одразу дві українки – Олена Кремзер та Софія Боднар. Виграла Олена, а Софія стала віце-чемпіонкою.

Ще одне “золото” на рахунку українських дівчат у категорії 65 кг, де Ілона Прокопевнюк стала чемпіонкою, а Марія Ільчишина здобула “бронзу”.

В рамках другого ігрового дня у вазі 53 кг “бронзу” здобула Христина Береза, у вазі 57 кг “бронза” на рахунку Тетяни Кіт, а Ірина Чихрадзе стала чемпіонкою.

Чемпіонкою у вазі 68 кг стала Алла Белінська. У вазі 70 кг до фіналу вийшов Андрій Квятковський та став срібним призером турніру. Рустам Дудаєв здобув бронзу у вазі 79 кг.

Жіноча команда стала першою в командному заліку, завоювавши 95 балів.

Нагадаємо, збірна України з художньої гімнастики виборола два “золота” та одне “срібло”.