Здобутком трьох революцій є нова свідомість громадян і влади, – президент

uatv
21.11.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із учасниками революцій 1991, 2004, 2013-2014 років, захисниками держави та представниками інтелектуальної еліти. Це перше подібне спілкування керівництва країни.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Офіс президента.

Глава держави приєднався до розмови за допомогою відеозв’язку.

Президент заявив, що здобутком трьох революцій є нова свідомість як громадян, так і влади.

“На мою думку, ми досить легко та згуртовано об’єднуємося проти. Проти несправедливості, неправди, проти конкретного правителя, одним слово – проти чогось або проти когось. І коли це зникає, підсвідомо настає розслабленість. Ми забуваємо, що це тільки проміжна перемога, яка ще не означає дійсно настання змін“, – зазначив Володимир Зеленський.

Він вважає, що цим здебільшого користуються політики. І це призводить до нових революцій.

Президент наголосив, що чинна влада сьогодні прагне та обов’язково запровадить інструмент народовладдя. Це – один зі шляхів, коли воля народу отримуватиме форму реальних, легітимних рішень. Коли громадянин матиме можливість бути почутим, не ризикуючи життям на барикадах.

Глава держави запевнив, що нинішня влада обов’язково побудує меморіальний комплекс, присвячений Революції Гідності, й акцентував увагу на необхідності подальшого діалогу влади та громадськості.

Нагадаємо, що сьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Президент Володимир Зеленський у відеопривітанні зазначив, що у визначальні часи історії головне та вирішальне слово завжди буде за українським народом.

Джерело UATV
дата 21.11.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×