Засуха в Криму лякає жителів півострова більше, ніж коронавірус, – кримчанин (ВІДЕО)

uatv
23.10.2020
Фото з сайта avdet.org

Засуха в Криму стає все більш серйозною проблемою. Саме тому наразі жителі Криму більше переживають про відсутність цього ресурсу, ніж про загрозу коронавірусу.

Головний редактор кримськотатарської газети “Крим” Бекір Мамутов зазначив, що з коронавірусом хоча б можна боротися. Про це він розповів в ефірі програми “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

“Я думаю, що десь до початку осені, коли на початку вересня оголосили про жорсткий графік подачі води, на вустах у кримчан був коронавірус. Але ситуація з водою, яка зачепила, насамперед, Сімферополь і стала розширюватися, досягла Севастополя. Стало зрозуміло, що це буде серйозною загрозою для життєзабезпечення жителів Криму. Ця проблема стала займати чималу частину в думках людей тут”, – поділився Мамутов.

Він додав, що наразі прогнози про водопостачання песимістичні й загрозливі.

“До коронавірусу ми вже якось звикли і знаємо, чого від нього чекати, знаємо способи хоча б початкової боротьби з ним, а зведення з фронтів водозабезпечення – песимістичні й загрозливі“, – зазначив Мамутов.

Читайте також: Вода окупантам потрібна для колонізації Криму, – Чубаров (ВІДЕО)

Як раніше повідомлялося, води в Криму залишилося лише на 80 днів. У головних водоймах півострова – менше 10 мільйонів кубометрів води. Міжгорне водоймище і зовсім пересохло, качати з нього воду для населення неможливо.

Джерело UATV
дата23.10.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×