Забруднення повітря в Києві: Кличко повідомив, що дим доноситься з Житомирської області (ФОТО)

Фото ДСНС

Значну частину диму, який забруднює повітря в Києві, доносить з Житомирської області, де в двох лісництвах зараз палає 2700 га.

Про це в Telegram повідомив мер Києва Віталій Кличко, інформує UATV.

Водночас у зоні відчуження спостерігається тління трав’яного настилу, деревини в пройдених вогнем осередках. Активних вогнищ наразі не зафіксовано.

“Понад тисяча рятувальників київського гарнізону задіяна для оперативного реагування на пожежі, а також до робіт з ліквідації пожеж в Київській області, зоні відчуження та в Житомирській області”, – йдеться в повідомленні.

Радіаційний фон у Києві та області – у межах норми. У повітрі в Києві перевищений вміст діоксиду сірки, формальдегіду та діоксиду азоту.

Киянам радять не виходити на вулицю без нагальної потреби, тримати вікна зачиненими та споживати більше рідини.

Як повідомляється на сайті ДСНС, станом на ранок 18 квітня в Житомирській області на території Виступовицького лісництва площа пожежі становила близько 2 тис. га, на території Бережестського лісництва – близько 700 га. До гасіння залучено 655 людей та 108 одиниць техніки.

Нагадаємо, 17 квітня Кличко повідомляв, що в столиці у посиленому режимі працює поливо-мийна техніка через виявлення в повітрі продуктів горіння.

Читайте також: Смог в Києві не пов’язаний із пожежами у Чорнобильській зоні, – ДСНС (ВІДЕО)

Прямой эфир