За 2018 рік Українська Антипіратська Асоціація закрила 51 сайт

В Україні активізувались заходи щодо забезпечення права інтелектуальної власності

uatv
20.09.2018

Фото UATV

Ініціатива “Чисте небо”, яка бореться із сайтами-піратами та нелегальним розповсюдженням контенту в інтернеті, в рамках Міжнародного форуму KYIV MEDIA WEEK-2018 розповіла про результати своєї роботи за поточний рік, повідомляє кореспондент UATV.

На конференції “Боротьба з піратством в Україні. Що зроблено — Що робити. 2018″ учасники відзначили, що у порівнянні з 2017 роком, заходи щодо забезпечення права інтелектуальної власності активізувались.

Команда медіагрупи 1+1 Медіа (одна із засновників “Чистого неба” – ред.) пред’явила понад  150 претензій правопорушникам-піратам.

“Більше 15 піратських додатків було видалено з Google Play та AppStore. Було здійснено 23 кримінальні провадження по всій території України. При цьому 2 кримінальні справи ми направили до суду”, – пояснив заступник генерального директора з правових питань 1+1 Медіа, керуючий партнер АО Smartsolutions Law Group В’ячеслав Мієнко.

У свою чергу команда StarLightMedia (одна із засновників “Чистого неба”– ред.) провела 5 обшуків. “Ми зареєстрували 27 ЄРДР, 15 справ направили на експертизу, з яких одна вже знаходиться в суді!”, – зазначив комерційний директор StarLight Digital Микола Фаєнгольд.

Окрім цього, за 2018 рік Українська Антипіратська Асоціаціа (УАПА) домоглася закриття 51 сайта.

“42 пірати змінили хостинг, і 10 онлайн-кінотеатрів закрилися”, – наголосив голова УАПА Володимир Ілінг.

Серед інших досягнень спікери виділили, що все менше рекламодавців розміщують рекламу на піратських сайтах. Також вони нагадали про роботу сервісу щомісячної публікації адрес сайтів, що порушують права інтелектуальної власності, — blacklists.org.ua, який працює вже рік.

Нагадаємо, 17 вересня в столиці відкрився VIII Міжнародний форум KYIV MEDIA WEEK-2018

UATV – міжнародний телевізійний партнер проекту.

Марта ЗНАК, UATV

Джерело UATV
дата 20.09.2018
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×