ЄСПЛ виніс рішення у справі “Україна проти Росії” щодо Криму

uatv
14.01.2021
Фото Укрінформ

Європейський суд з прав людини виніс рішення за позовами України проти Російської Федерації про порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму. ЄСПЛ дійшов до висновку про прийнятність заяви України.

Про це у Facebook повідомив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін, інформує UATV.

“Сьогодні Велика Палата Європейського суду з прав людини у Страсбурзі винесла рішення про прийнятність міждержавної справи за позовом України проти Російської Федерації № 20958/14 (щодо Криму). Вітаю Міністерство юстиції з цією перемогою. Суд дійшов до висновку про прийнятність заяви України”, – пише Єнін.

Зазначається, що справа стосується порушень прав людини на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя з 27 лютого 2014 року, коли Російська Федерація встановила ефективний контроль над цією територією.

“Тепер ЄСПЛ перейде до розгляду суті справи, та урядом України буде надано позицію щодо безпосередніх порушень РФ прав людини на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь. Ми переконані, що Росії не вдасться уникнути відповідальності за порушення прав людини та основоположних норм і принципів міжнародного права”, – пише чиновник.

Читайте також: В окупованому Криму пересохло Аянське водосховище (ВІДЕО)

Раніше повідомлялося, що саміт “Кримської платформи” відбудеться влітку.

Джерело UATV
дата 14.01.2021
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×