Яремче – зелена перлина українських Карпат (ВІДЕО)

uatv
18.03.2019
Фото UATV

Українське Прикарпатті славиться своєю незвичайною природою. Це водоспади, круті скелі, вікові ліси, відкриті пішохідні маршрути будь-якої складності. Сюди з усього світу приїжджають туристи, щоб подивитися на природу і познайомитися з гуцульською культурою.

Яремче – це одне з найпопулярніших місць серед туристів. Тут є постійно діючий ярмарок, виставки народних промислів і ремесел, парк мініатюр, колоритні гуцульські фестивалі, традиційна кухня майже в кожному закладі.

“Перша письмова згадка про Яремче датуєтьcя 1787 роком, ця назва згадується в Ясіфінскій метриці, тодішньому земельному кадастрі. За легендою, назва міста походить від імені першого поселенця Яреми, який нібито отримав землю серед гір і оселився тут”, – розповідає екскурсовод Христина Мартинюк.

Тут завжди можна знайти заняття до душі. Ви можете вибрати спокійний відпочинок на природі, або ж екстремальні пригоди.

“Туристам я раджу відвідати музей етнографії та природи нашого краю, який знаходиться в самому центрі міста”, – каже гід.

“Наш музей винятковий, тому що ми працюємо з різними виставками. Гості нашого міста можуть бачити кожен раз іншу експозицію. Співробітники музею співпрацюють з відомими українськими художниками, майстрами та колекціонерами”, – розповідає Богдана Фаштрига, директор Музею етнографії та екології карпатського краю.

Також тут представлена ​​колекція ікон Подільського краю Лариси та Олександра Чернових. Крім того, є окремий зал з виробами студентів місцевого коледжу.

Водоспад Пробій є візитною карткою Яремче. Це одне з улюблених місць відпочинку туристів в будь-який час року. Він розташований в самому центрі прикарпатського міста.

Також гості Яремче можуть відвідати парк мініатюр, де представлені головні пам’ятки Прикарпаття. Недалеко знаходиться Карпатський національний парк, на території якого є вольєрне господарство, де можна побачити місцевих тварин. Це олені, кабани, місцеві птахи, яких навіть можна погодувати.

Кращим завершенням прогулянки по Яремче стане відвідування колиби, де вас почастують карпатськими смаколиками.

Детальніше про секрети приготування місцевих страв дивіться у повному випуску програми.

Більше випусків програми “Міста і містечка” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 18.03.2019
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV