Вирок 6 кримським татарам є політично вмотивованим, – МЗС

uatv
12.11.2019
Фото Укрінформ-UATV

У Міністерстві закордонних справ України висловили рішучий протест проти засудження у Росії шістьох фігурантів ялтинської “справи Хізб ут-Тахрір”.

Про це інформує UATV з посиланням на пресслужбу відомства.

“На політичну вмотивованість рішення вказує той факт, що суд проігнорував відсутність доказової бази і підтримав запит сторони обвинувачення, засудивши М.Алієва до 19 років, І.Бекірова до 18 років, Е.-У.Куку та В.Сірука до 12 років, Р.Алімова до 8 років, А.Джеппарова до 7 років позбавлення волі”, – сказано в повідомленні.

В міністерстві наголосили, що РФ використовує суди для прикриття політичних репресій проти представників кримськотатарського народу.

“Закликаємо міжнародну спільноту засудити це неправомірне рішення і посилити політико-дипломатичний та санкційний тиск на державу-агресора з метою припинення Росією порушень прав людини у тимчасово окупованому Криму, звільнення усіх незаконно утримуваних громадян України в РФ та відновлення територіальної цілісності України у міжнародно визнаних кордонах”, – зазначили в МЗС.

Нагадаємо, що Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив до ув’язнення в колонії строгого режиму шістьох фігурантів ялтинської “справи Хізб ут-Тахрір”.

Джерело UATV
дата 12.11.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV