Вибори до ВР: як голосували громадяни в різних регіонах України (ВІДЕО)

uatv
22.07.2019

На одній із найбільших за кількістю виборців дільниць у Сєвєродонецьку, – без інцидентів. У кабінку несуть по два бюлетені – по багатомандатному і мажоритарному округах.

У Маріуполі голосують не тільки мешканці міста та навколишніх сіл, а й внутрішні переселенці. Віддають свої голоси й ті, хто вимушені жити на тимчасово непідконтрольній Україні території. Для їх зручності на пунктах в’їзду-виїзду під Маріуполем прикордонники збільшили кількість нарядів. Є невеликі автобуси, у яких люди можуть пройти митний і прикордонний контролі швидко і безпечно. А потім – вирушити на виборчі дільниці у Волновасі або Маріуполі.

А ось у Львові виборці на дільниці не поспішали. Вранці активності не було через те, що в неділю львів’яни зазвичай спершу йдуть до церкви, а вже після служби сім’ями приходять голосувати.

Через рекордну кількість округів і кандидатів у депутати, особлива увага спостерігачів прикута до Дніпропетровської області. У регіоні найбільша кількість виборців – 2 мільйони 670 тисяч. Активно голосують в обласній лікарні імені Мечникова, де щодня рятують бійців із передової.

Подробиці – в сюжеті UATV.

Джерело UATV
дата 22.07.2019
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV