Вибори у США: достроково проголосували вже понад 80 млн американців (ВІДЕО)

uatv
31.10.2020
Скрін з відео

Через кілька днів американські виборці зроблять свій вибір: діючий президент республіканець Дональд Трамп або демократ Джо Байден. Основне голосування на президентських виборах в США відбудеться 3 листопада. Але проголосувати можна також достроково. Для цього потрібно або відправити бюлетень поштою, або прийти самостійно на ділянку.

Можливістю дострокового голосування скористалися вже більше 80 мільйонів американців. Явка на цих виборах може стати найвищою більш ніж за століття.

У той же час, поки Дональд Трамп і Джо Байден зустрічаються з виборцями на Середньому Заході, включаючи Вісконсін, пандемія коронавірусу в США набирає обертів. Тому на ділянках підготувалися. Люди приходять в масках і обов’язково проходять дезінфекцію рук.

“У нас тут коробки з дезінфікуючими засобами для столів, серветки для екранів. Ми намагаємося тримати нашу ділянку в чистоті і після кожного голосування протираємо все”, – каже голова виборчої комісії на одній із дільниць у Вашингтоні Шейна Поттер.

Люди як і раніше вишиковуються в черги, але вони вже не такі великі. На кожній дільниці є санітайзери, маски обов’язкові. Вакцина поки, на жаль, тільки в планах.

“Мій план для Америки надати безпечну вакцину. Вона буде у вас через кілька тижнів. Літні американці будуть першими в черзі на її отримання. І ми зробимо її безкоштовною для всіх”, – відзначав раніше президент США Дональд Трамп.

До виборів у США залишається кілька днів. Основне голосування відбудеться 3 листопада по всій країні. А поки бюлетень можна відправити поштою, або прийти на дільницю для раннього голосування.

Читайте також: Вибори президента США: як голосують американці в Україні (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 31.10.2020
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×