Володимир Омелян пообіцяв поєднати дорогою Одесу з польським Гданськом

Міністр інфраструктури України у Польщі зустрічався з польським колегою Анжеєм Адамчиком

uatv
24.06.2018

Фото Укрінформ-UATV

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про те, що наша країна збудує український відрізок автомагістралі, що дасть можливість поєднати дорогою швидкісного руху Гданськ з Одесою. Про це заявив міністр інфраструктури Польщі Анжей Адамчик, інформує Укрінформ.

“Міністр Омелян поінформував під час зустрічі в п’ятницю 22 червня, що українська сторона готує і приступить до реалізації великого дорожнього проекту, який поєднає Львів з Одесою з відгалуженням до Києва. Це буде автодорога швидкого руху. Ми сподіваємося, що це дасть можливість поєднати Одесу з портами Триміста (Гданськ, Гдиня, Сопот — ред.)”, – повідомив він.

За словами міністра інфраструктури Польщі, в наступному році розпочнеться будівництво комерційної автомагістралі довжиною 80 км, яка об’єднає Львів з кордоном із Польщею у пункті пропуску “Корчова-Краківець”, до якого проходить автомагістраль А4.

Нагадаємо, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян  у Польщі 22 червня зустрічався з польським колегою Анжеєм Адамчиком. За результатами було досягнуто домовленості про створення робочої групи з розробки оптимального рішення для запуску залізничного маршруту сполученням Люблін-Львів.

Джерело Укрінформ
дата 24.06.2018
категорії Україна
поділитися
Топ новин на UA|TV