Вода окупантам потрібна для колонізації Криму, – Чубаров (ВІДЕО)

uatv
25.09.2020
Скрин з відео

На Кримському півострові достатньо питної води для населення. Водночас не вистачає прісної води для остаточної колонізації півострова і заселення його переселенцями з Росії.

Про це сказав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у програмі “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

Він зазначив, що політики, які говорять про підвезення води у Крим, абсолютно не знають півострів.

“Такі люди абсолютно не знають Крим і не розуміють суть проблеми нестачі води. Якщо ми говоримо вже про питну воду, власне для населення Криму, то її в Криму достатньо. Необхідно тільки лише її збирати, використовувати раціонально”, – сказав Чубаров.

На півострові не вистачає води, щоб колонізувати цю територію в усіх напрямках і заселити туди сотні тисяч громадян Росії, підкреслив голова Меджлісу.

“У Криму сьогодні побудовані сотні багатоповерхових будинків, цілі містечка навколо Євпаторії, Сімферополя, Севастополя – і це все росіяни в першу чергу, люди, які служать у каральних органах, і таким чином відбувається заміна етнічного й демографічного складу Криму. І тому всі, хто ратує сьогодні за поставку дніпровської води в Крим, вони ратують за те, що російська колоніальна влада в Криму витісняє, виганяє звідти місцевих жителів, насамперед кримських татар”, – розповів Рефат Чубаров.

Раніше заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос зазначив, що Росія залякує Україну заявами про захоплення дамби Північно-Кримського каналу.

Читайте також: Співпраця з міжнародними партнерами повинна привести до посилення санкцій проти РФ, – Кривонос (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 25.09.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×