Вінницькі Мальдіви: українська “блакитна лагуна” склала конкуренцію світовим курортам (ВІДЕО)

uatv
08.07.2019
Скрін із відео

Невелике село Черепашинці у Вінницькій області туристи порівнюють із Мальдівськими островами. Все завдяки місцевому озеру зі смарагдово-чистою водою, яке утворилося в занедбаному кар’єрі, де колись видобували білу глину. Сьогодні індустріальний об’єкт став курортом для тисяч відпочивальників.

Про це йдеться в сюжеті UATV.

Любить там відпочивати і сім’я Оніщук із Києва. Щоб подивитися на сільський лазуровий берег, вони проїхали майже 300 кілометрів. З собою взяли і домашнього улюбленця – тхора Борю. Всі разом живуть у наметах на краю обриву.

“Знайшли в інтернеті дуже красиву картинку з бірюзовою водою.Захотілося приїхати, подивитися. Не очікували, що стільки людей буде”, – говорить Олена Оніщук.

Сьогодні озеро, якого ще недавно і на карті не було, сміливо конкурує з дорогими світовими курортами. У Черепашинці немає жодних прямих рейсів. Але,незважаючи на відсутність інфраструктури, за тиждень туди приїжджають тисячі туристів. Вабить людей не тільки вода кольору тропічного океану, а й її склад – нібито цілющий.

“Це колишній каоліновий кар’єр. Джерел немає. Все, що падає з дощем, зі снігом. Потім з берега воно збирається. Тут дуже глибоко. Чиста синьо-зелена вода. Кажуть люди, що вона за складом, як озеро Світязь“, – зазначив Михайло Салямон, турист із Вінниці.

На березі кар’єра вже будують перші невеликі бази відпочинку. Всі ці блага цивілізації будуть платними. Поки забудова не закінчена, насолоджуватися провінційними Мальдивами можуть всі й абсолютно безкоштовно.

Раніше повідомлялося, що в селищі Клевань, що на Рівненщині, де знаходиться “Тунель кохання”, відкриють два нових туристичних маршрути

Джерело UATV
дата 08.07.2019
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV