Від початку епідемії кількість ліжок для лікування коронавірусних хворих зросло втричі, – МОЗ

uatv
28.10.2020
Фото UATV

Міністерство охорони здоров’я від початку епідемії коронавірусу збільшило кількість ліжко-місць у медзакладах, призначених для лікування хворих, із 12 тисяч до 40 тисяч.

Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, інформує UATV із посиланням на пресслужбу МОЗ.

“У квітні в Україні налічувалося близько 12 тисяч ліжок, теоретично готових до прийому хворих на COVID-19. Зараз ми довели цей показник майже до 40 тисяч”, – сказав очільник відомства.

Максимальна кількість місць для лікування хворих на коронавірус у стаціонарах може становити 52 тисячі, наголосив Степанов. Крім цього, за словами міністра, медична система України обмежена в ресурсах – як щодо ліжкового фонду, так і щодо кількості підготовлених медичних працівників.  

“Як би ми не готували цю систему і не збільшували кількість ліжок, цьому нарощуванню є певна межа, обумовлена самою медичною системою – вона не гумова. Межа як по кількості ліжок, що ми можемо відвести під лікування цієї хвороби, так і щодо кількості медичних працівників”, – зазначив Максим Степанов.

Міністр нагадав: згідно з відповідним розпорядженням, яке дали два тижні тому, в кожній з областей повинні перепрофілювати по 2-4 багатопрофільні лікарні під лікування пацієнтів із COVID-19. Це дозволить надавати медичну допомогу спеціалізовано хворим на коронавірус, які мають інші захворювання.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 27 жовтня, виявили 7 474 нові випадки коронавірусу.

Читайте також: За кордоном від COVID-19 померли 15 українців, – МЗС

Джерело UATV
дата 28.10.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×