
У центрі столиці біля Офісу президента розпочалася акція “Варта на Банковій”
Про це інформує кореспондент UATV з місця події.
Напередодні Нормандського саміту мітингувальники вийшли заявити про підтримку і захист України перед переговорами Володимира Зеленського з лідерами Росії, Німеччини та Франції у Парижі завтра, 9 грудня.

Захід розпочався з хвилини мовчання.
Протестувальники мають намір на всю ніч залишитися під стінами Офісу президента. З собою вони принесли близько 20 наметів.

Біля ОП чергують загони Нацгвардії. Вхід до будівлі охороняють до 20 поліцейських.

За приблизними підрахунками нашого кореспондента, на акції присутні близько 2 тисяч людей.
“Наша мета – не допустити, щоб президент Володимир Зеленський пішов на поступки Росії під час зустрічі “нормандської четвірки”, – говорять мітингувальники.

Нагадаємо, що на майдані Незалежності відбулося віче “Червоні лінії”.














